Sembol Açıklamaları

Sembol Açıklamaları

Sembol Açıklamaları

Polar ürünleri, ne kadar ve ne yoğunlukta antrenman yapacağınızı bilmenizi sağlayan ve daha kısa zamanda daha iyi sonuç alabileceğiniz performansı sergilemeniz için kullanabileceğiniz güvenilir bir rehberdir.

April PlanningAntrenmanınızı bilgisayar ortamında Polar ProTrainer 5 yazılımı ile önceden planlayın. Bu yazılım, sektördeki en gelişmiş dinamik antrenman ve planlama yazılımıdır. Detaylı bir antrenman programını kolaylıkla hazırlayıp, bu planı Polar kalp atış hızı monitörünüze transfer ediniz.

WeblinkWeblink yazılımı ile egzersiz bilgilerinizi Polar ürününüzden polarpersonaltrainer.com adresine aktarabilirsiniz. Bu sayede, egzersizleriniz için daha detaylı analizler yapabilir, daha geniş dosyalama imkanına sahip olabilirisiniz.

AltimeterYükseklik bilgilerini gösterme ve kaydetme özelliği. Polar AXN Outdoor egzersiz bilgisayarları ayrıca yüksekliğin gösterdiği grafiksel eğilimi ve sizin dikey ilerlemenizi de gösterir.

IR DataKızılötesi arabirim ile kalp atış hızı monitörü ve bilgisayar arasında iki yönlü veri iletişimi sağlanabilir. Özel Polar yazılımı ile bu veriler analiz edilebilir.

Speed & DistanceSaatte kaç km hızla koştuğunuzu, toplam mesafeyi ve temponuzu %99 hassasiyetle ölçer.