×

Bilgilendirme

Lack of access rights - File '/images/stories/urunler/genel/stott_pilates_reformer_reformer.jpg'
Lack of access rights - File '/images/stories/urunler/genel/polar/kosu_ve_multispor_serisi_aksesuarlari/kosu_ve_multispor_serisi_aksesuarlari.jpg'
Acıbadem Sağlık Köşesi

PrecorPrecor®

Our Personalized Mission

Our mission is to develop personalized health and fitness experiences that help people live the lives they desire. For over three decades, we've driven fitness forward with a passionate focus on ergonomic motion, proven science, and superior engineering. We constantly study and anticipate the needs of the people and organizations we serve, and continually redefine the levels of innovation, quality, and service necessary to deliver the very best fitness experiences - all with the goal of improving the ways people improve themselves. Our equipment is chosen by health clubs, hotels and spas, universities, and individuals all over the world.

Precor Kardiyo Ürünleri

Kardiyo Aletlerinde Dünya Lideri

Kardiyo aletleriyle dünya çapında başarı elde etmiş Precor, yenilikçi ve çekici tasarımlarıyla sektörde sağlam bir yere sahiptir.

Farklı özelliklere sahip koşu bantları, bisikletler, stepper'lar ve eşsiz EFX Crosstrainer'lar, kullanıcılarına rakipsiz bir kardiyo çalışma deneyimi yaşatmaktadırlar.

Koşu Bandı

Stabil, Daha Doğal Adımlar

Precor koşu bantları, baskıyı mükemmel bir şekilde absorbe ederek, doğal koşu hissini verir ve keyifli bir antrenman sağlar.  İdeal esneme seviyesi ile stabiliteyi kombine eden Precor'un patentli sistemi, sarsıntıyı olabilecek en düşük seviyeye indirir.

Preva

Ağ Tabanlı Fitness’a Hoşgeldiniz.

Teknoloji, yaşamlarımızı önemli ölçüde değiştirerek, günlük ev ve iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Eğlence, eğitim ve hatta iletişim anlayışımızı değiştiren teknoloji, şimdi hayatımıza bambaşka bir kavram getiriyor; Ağ Tabanlı Fitness.

Peki, Ağ Tabanlı Fitness nedir?

Ağ tabanlı fitness, kullanıcılarını form tutma yolundaki hedeflerine ulaşmalarında destekleyen, gerekli materyal ve deneyimle egzersizlerine güç katmayı amaçlayan bir sistemdir. Bunun yanı sıra ağ tabanlı fitness sistemi, tesis yöneticileri için de gelir arttırmak, mevcut müşteri sayısının korumak, arttırmak ve kardiyo ekipman yönetimi sağlamak konularında yardımcı olur.

Precor PrevaTMBu güçlü sistem, ağ tabanlı fitness alanının lideri Preva ile egzersiz yapma anlayışınızı ve işletme geliştirme sisteminizi sonsuza dek değiştirmeye geliyor.

880 serisinde mevcut olan Preva ağ tabanlı fitness sistemi ile hem egzersiz yapanlara, hem de tesis sahiplerine geniş olanaklar sunuluyor. Preva, kullanıcıların form tutma hedeflerine ulaşmasını ve geliştirmesini hedefler. Egzersizlerini kişisel deneyim odaklı destekleyerek, hem mevcut üyelerinizin bağlılığını kazanın hem de yeni üyelerin dikkatini çekin.

AMT

Dizlere Baskı Yapmayan, Kullanıcı Tanımlı Egzersiz

AMT® kısa adımlardan uzun adımlara, yürüyüşten koşuya, tırmanmadan ileriye hamle hareketine geçişe imkan tanır. Kullanıcılar, kolaylıkla ve istedikleri zamanda bir egzersizden diğerine doğal hareketleriyle geçebilirler.

Eliptik Cihazı Ürünleri

Daha Etkili Kardiyo Egzersizi

Her EFX cihazı, doğal ve dizlere baskı yapmayan egzersizi kullanıcılarına sunar. Bu sayede, kullanıcılar daha uzun ve daha zor egzersizleri yapma imkanına sahip olurlar. Sadece Precor'da bulunan, özel CrossRamp® teknolojisi ile rampa açısını değiştirerek farklı kas gruplarını etkin olarak çalıştırmak mümkündür.

Yatay Bisiklet Ürünleri

Kullanıcılarınız İçin Konforlu Bir Sürüş

Precor yatay bisikletlerinde, konforu ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran yeni teknolojiler kullanılmıştır. Ayrıca, Precor bisikletlerin, mükemmel ergonomik tasarımları doğru duruşu destekler.

Dikey Bisiklet

Kullanıcılarınız İçin Konforlu Bir Sürüş

Precor dikey bisikletlerde, konforu ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran yeni teknolojiler kullanılmıştır. Ayrıca Precor bisikletlerin mükemmel ergonomik tasarımları doğru duruşu destekler.

Stepper

Doğal Hareket

Ergonomik olarak tasarlanmış Precor Climber (Tırmanma Aleti), doğru bir duruş ve tırmanma tekniğinine sahip olmaya yardımcı olmaktadır. Egzersizin akıcı ve konforlu bir şekilde yapılmasını garantiler. EFX serisi ile aynı jeneratörü kullanan Precor Climber, kullanıcılarına sessiz ve pürüzsüz egzersiz yapma imkanı sunar.

Team Bike

Indoor Cycling Spinner® Bikes by Precor

These bikes feature the reliability, durability, and customer support you expect from Precor, backed by more than 20 years of industry insights, education and programming from Spinning®. All models feature the heavy perimeter-weighted flywheel for the iconic Spinner feel, Morse taper pedals, numerous adjustments, and a choice of steal or aluminum frames. Our latest model, the Spinner® Chrono™ Power bike features magnetic resistance, direct power measurement and an ultra-bright color LCD console. Spinner bikes are designed to improve and personalize the ride and longevity of every bike you purchase. Give your exercisers the riding experience they’ve always dreamed of.

Stretch

Vücudunuza iyi bakın...

Amacınız karın egzersizlerine odaklanmak, esnekliğinizi artırmak veya incinme ihtimalini önlemek olabilir. Amacınız hangisi olursa olsun, size her gününüzü sağlıklı yaşamanıza yardımcı olmak için Stretch Trainer™ cihazını öneriyoruz.

Precor® Kas Geliştirme Ürünleri

Geniş Kapsamlı Yüksek Kaliteli Cihazlar

Precor çok geniş kapsamlı kas çalıştırma aletlerine sahip olmakla gurur duyuyor. Mühendislik harikası, güçlü ve yenilikçi tasarımlarıyla Precor serileri, kullanıcılara mükemmel bir egzersiz deneyimi sunar.

Experience StrengthTM Discovery Line

Experience StrengthTM Discovery Serisi

Üstün Tasarım, Güçlü ve Dayanıklı Çözüm

Artık fitness yapanların çoğu, genel rutinleri içine kas çalıştırma antrenmanlarını da katıyor. Kardiyo ekipmanlarımızda olduğu gibi kas geliştirme cihazlarımızda da ergonomik ve yumuşak hareketlere odaklanıyor ve mutlaka herkese uyacak bir seçenek sunuyoruz.

Selectorised Kas Çalıştırma Cihazları

Selectorised Kas Çalıştırma Cihazları

Discovery Serisi'nde yer alan Selectorised cihazlar, tesisinizin tam ihtiyacını karşılamasının yanı sıra başlangıç veya ileri seviyedeki tüm sporseverlerin de  ilgisini çekecek özelliklerde üretilmiştir. Çağdaş dizaynı, Precor kardiyo  cihazlarını tamamlamak ve optimal performans ile dayanıklılık sunmak  üzere tasarlanmıştır.

Discovery Selectorised Serisi'nin sunduğu başlıca özellikler:

Görünüm - Yeni düşük profilli kule yüksekliği ve şeffaf kapakları ile tesiste bulunan herkese açık ve davetkar bir ortam oluşturur.

Dayanıklılık - Zaman içinde veya ağır yük faktörleri yüzünden eğilip bükülmeyecek veya gıcırdamayacak şekilde üretilen cihazlar, 11 gauge çelik ve tamamen kaynaklanmış kutulu çerçevesiyle kaya sağlamlığındadır.

Hassas Ayarlar - Endüstriyel gaz destekli koltuk ayarı, kauçuk kolları, seçme pimi ve kilo eklentisi ile yüksek estetiğe ve dayanıklılığa sahip temas noktaları vardır.

Kullanım Kolaylığı - Bilgilendirici ve eğitici videolar içeren QR kodlu görsel eğitici kartlar, tüm kullanıcılar için başlamayı kolay hale getirir.

 

 

Plaka Takma Kas Çalıştırma Cihazları

Palaka Takma Kas Çalıştırma Cihazları

Discovery Plaka Yüklemeli Seri, bir kas çalıştırma serisinden beklenen tüm fonksiyonel performans elemanlarını bir araya getirir. Precor, seçkin kalitesinin göstergesi olan tasarımı dikkatli detaylar ile birleştirir.Sonuç hem ilk kez kullananlar hem de tecrübeli sporcular için olağanüstü bir deneyimdir.

Discovery Plaka Yüklemeli Seri'nin anahtar özellikleri:

Biyomekanik mükemmellik - Yapılan direnç egzersizinin yörüngesi, vücudun doğal hareketlerine uyumludur

Egzersizi geliştiren tasarım - Birleşen/ayrılan hareket yolları daha geniş bir hareket aralığı ve kas güçlendirme sağlarken, bağımsız kol direnci daha yüksek denge ve daha fazla karın kası gücüne ihtiyaç duyar.

Uzun ömürlülük - En zorlu ticari fitness ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir.

Made for everyone - Geniş bir kullanıcı yelpazesine uyum sağlamak için tasarlanan seri; kolay ağırlık yükleme, düşük başlangıç ağırlığı ve  geniş plaka depolama gibi özellikler içerir.

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Farklı gereksinimlere cevap verebilmek için iki farklı alt vücut geliştirme cihaz serisi üretiyoruz.

Experience StrengthTM Vitaly Serisi

Experience StrengthTM Vitaly Serisi

Her büyüklükteki spor salonuna uygun verimli kas çalıştırma aletleri

Experience Strength™ S-Serisi, Precor kas geliştirme aletlerinin en ekonomik serisi olup, az yer kaplar. Biomekanik açıdan kusursuz olan bu cihazlar, vücut ile birlikte pürüzsüz olarak hareket edecek şekilde tasarlanmışlardır. Sağlamlığı, kullanımı kolay tasarımları ve detaylara gösterilen özen sayesinde, üyelerinizbeklentilerini tam anlamıyla karşılayan egzersizin keyfini çıkartabilirler.

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Farklı gereksinimlere cevap verebilmek için iki farklı alt vücut geliştirme cihaz serisi üretiyoruz.

 

 

Çift Fonksiyonlu Egzersiz

Çift Fonksiyonlu Egzersiz

S-Serisi çift fonksiyonlu egzersiz cihazlarımız, spor salonunuza mükemmel bir görünüm sunmanın yanı sıra, akıcı ve pürüzsüz hareketle kullanıcıya doğal egzersizi hissettir. Yerden tasarruf etmek isteyenler için idealdir.

 

 

Karın ve Vücut Merkezi Kas Geliştirme Cihazları

Farklı gereksinimlere cevap verebilmek için iki farklı karın, bel, sırt vücut geliştirme cihaz serisi üretiyoruz.

Icarian Line

Icarian Line Ürünleri

Pürüzsüz, Sağlam ve Akıcı Kullanım

Icarian® Strength Serimiz biomekaniğe verilen önem, konfor, kolay ayar sistemi ve tüm kullanıcılar için pürüzsüz hareket imkanı ile fark yaratmaktadır.

Fonksiyonel Antrenman Cihazları

Fonksiyonel Antrenman Cihazları

Icarian kas çalıştırma cihazları serisinde bulunan fonksiyonel antrenman cihazları, kullanıcılarınızın günlük yaşamlarında ve atletik aktivitelerinde kullanacakları gücü oluşturmalarına yardımcı olur.

 

 

Kullanıcı Tanımlı Hareketi Sağlayan Cihazlar

Kullanıcı Tanımlı Hareketi Sağlayan Cihazlar

Icarian® Strength Serimizin kullanıcı tanımlı cihazları, biomekaniğe verilen önem, konfor, kolay ayar sistemi ile fark yaratmaktadır. Çift bağımsız ağırlık sistemine sahip bu cihazları kullanan deneyimli kullanıcılar, gerçek izolateral egzersizin keyfini sürerler.

Plaka Takmalı Kas Geliştirme Cihazları

Icarian® Strength Serimizin plaka takmalı cihazları, biomekaniğe verilen önem, konfor, kolay ayar sistemi ile fark yaratmaktadır.

Sehpalar

Stabil, Fonksiyonel ve Dayanıklı

Icarian kas çalıştırma cihazları serisinde bulunan fonksiyonel antrenman cihazları, kullanıcılarınızın günlük yaşamlarında ve atletik aktivitelerinde kullanacakları gücü oluşturmalarına yardımcı olur.

Modüler ve Çoklu İstasyonlar

Çok yönlü ve her zaman etkileyici. Icarian modüler ve çoklu istasyonlar, minimum yer kaplayarak maksimum fitness seçenekleri sunacak şekilde tasarlanmışlardır.

 

 

Hoist

Hoist®

HOIST®’un merkezi San Diego, Kaliforniya’da olup, toplam 12.000 metrekare alan üzerine kurulmuştur. HOIST®, 25 yılı aşkın süredir yapmış olduğu araştırma geliştirme çalışmaları, kaliteden ödün vermeme prensibi ve yenilikçilik felsefesiyle vücut geliştirme ekipmanları sektörünün standartlarını belirlemektedir.

ROC-IT R Üst Vücut

ROC-IT Serisi

Dinamik ayar sistemi, ROC-IT® serisinin arkasındaki temel prensiptir. ROX® teknolojisini kullanan cihaz, kullanıcıyı egzersize entegre hale getirerek, egzersiz kolunun hareketine bağlı olarak, kullanıcının pozisyonunu sürekli olarak değiştirerek ayarlamaktadır.

HD Serisi

HD Serisi

Geliştirilmiş HOIST® HD Serisi spor salonları için kapsamlı çözümler sunmaktadır. HD serisi en yüksek kaliteli materyallerden yapılmış olup, sahip olduğu üstün biyomekanik tasarım ve kolay kullanım sistemi ile spor salonunuza mükemmel bir değer katmaktadır.

HS Serisi

HS Serisi

İkili istasyon muadilleri ile aynı yüksek standartlarda üretilmiş, tekli istasyon HOIST HS serisi HD çizgimize mükemmel bir şekilde eşlik etmesi için dizayn edilmiştir.

Fonksiyonel Seri

Fonksiyonel Seri

Ürün yelpazesi genişletilen HOIST HD Serisi yer, bütçe ya da her ikisi için de uygun çözümler arayan fitness salonları için çözümler sunmaktadır. HD serisi, kaliteli parçaların, ince ayarlamaların, üstün biyomekanik teknolojisinin ve mükemmel fiyatın harmanlanmış halidir.

Çoklu İstasyonlar

Çoklu İstasyonlar

HOIST modüler çoklu istasyon serisi hem yer sıkıntılarınıza hem de fitness ihtiyaçlarınıza çözüm önermektedir. HS ve HD serilerimizin güç ve kalite özellikleri uzun ömürlü bir performansı garantilemek için modüler çoklu istasyonlarımıza da uygulanmıştır.

ROC-IT RPL Plaka Takmalı Seri

ROC-IT RPL Plaka Takmalı Seri

HOIST'in yeni ROC-IT serisinin temeli yeniliklere ayak uyduran düzenlemeleridir. ROX teknolojisi kullanıcının pozisyonunu egzersiz kolunun hareketlerine devamlı olarak ayarlamaktadır. Böylece kullanıcı egzersizin ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir.

KL Serisi

KL Serisi

Çocuk Obezitesine Çözüm!

HOIST® KL Fitness Çocuk Serisi, yetişkinler için tasarlanmış olan ürünlerin çocuklara göre adapte edilmiş, küçültülmüş hali değildir. Bu ürünler tamamıyla A' dan Z' ye çocuklara özel olarak üretilmiştir.

CF Series & HF Series

CF Series & HF Series

Stott Pilates

Merrithew™ İle Zihin-Bedenin Uyumu Kurularak Daha Uzun Ve Sağlıklı Yaşamanın Sırrı Öğreniliyor.

Merrithew™ Leaders in Mindful Movement™ tüm yaş grubuna ve yapılan egzersiz çeşitlerine göre birçok dalda eğitim vermeyi amaçlayan markadır. Yaklaşık 30 yıldan beri Lindsay and Moira Merrithew iş modellerini daha iyi yaşam tarzının temelini oluşturmak için kurmuşlardır.
Merrithew ana pilates eğitim markası olan STOTT PILATES® 100 den fazla ülkede 50.000 den fazla öğrencisine yüksek kalitede eğitim vermektedir. Diğer Merrithew eğitim marka programları şunlardır:
ZEN•GA®, CORE™ Athletic Conditioning & Performance Training™, Total Barre™ and Halo® Training. Sektörde Merrithew ismi yüksek kalite ve en iyi ürünleriyle eşdeğerdedir. Dünya çapında Merrithew ürünleri Profesyonellerin seçeneği olarak tanınır. Çünkü spor takımları, sağlık mesleği personelleri, stüdyolar ve fitness merkezleri tarafından kullanılır. Sektörde el ustalığının gururuyla, inceliğiyle ve yüksek kalitesiyle tanınmaktadır. Merrithew ürünleri şık, çok yönlü, sağlam ve etkin mühendislik işçiliğine sahiptir. Hem tüketici hem de profesyoneller için 145’ten fazla egzersiz DVD koleksiyonuna sahiptir.

Diğer Eğitim Markaları

ZEN•GA®

ZEN•GA® neuromyofascial (sinir miyofasyali) antrenmanlar tarafından desteklenen ruh-beden programıdır. Minder ve ürün temelli kurslar kontrol ve bağlantı ile hareket elementlerini birleştirir. Zihinsel hareket prensipleri 4 tanedir: nefes al ver, esne ve dur, ruh –beden bağlantısını optimize etmek için sinir sistemini uyarırken dayanıklılığı, esnekliği ve hareketliliği geliştiren programdır. Düzenli nefes alışı ve duruşu vurgulayan ve tempoyu, yoğunluğu çeşitlendiren hareket dizilim prensiplerine başvurur. Bu eğitimin kas esnekliğinden zindeliğe dayanıklılıktan hareketliğe kadar birçok yararı vardır. Katılımcılar birçok yararını görür en önemlisi kişinin benlik duygusunu arttırır.

CORE™ Athletic Conditioning & Performance Training™

Merrithew uzmanları tarafından geliştirilen CORE™ Athletic Conditioning & Performance Training işlevsel fitnessi amaçlayan ve kinestetik bilince öncülük eden bir eğitimdir. Amacı ise tüm vücudun esnekliğini ve gücünü geliştirmektir. Çok tabanlı sistem hem yeni başlayanlar hem de profesyonel olan sporcular için uygundur. Gelişen keskinlik,kontrol, güç ve çeviklik performansı arttırır. Düzenli yapılan egzersiz rejimleriyle bu eğitim metabolizmayı ve atletik performansı arttırıp ve vücut kontrolünü ve güç hareketlerini sağlar. Bu eşsiz sistem kaslarınızı geliştirir ve esnekliği sağlar.

Total Barre™

Pilates, dans, kardio ve esneme egzersizleri ile bütünleşen yüksek enerjili bir eğitimdir. Total Barre eğitiminde her bireye uygun bir program oluşturulur. Merrithew üç tane onlu grup bazlı egzersizleri vardır. Müzikle beraber esneklik, güç, dayanaklılık ve dinamik dengeyi arttırarak biyomekanik hareketleri sağlar. Total Barre en güvenli ve etkili programdır. Katılımcının dans tecrübesinin olmasına gerek yoktur.

v2 max plus reformerV2 Max Size Kısıtlamasız Hareket Yapma Fırsatı ve Limitsiz Egzersiz Programlama İmkanı Verir. Gelişmede Serbestlik!

Spor kulüplerinin çok yönlülüğe ve kolaylıkla değişiklik yapılabilen aletlere ihtiyacı vardır. En üst düzey bir Pilates programından yapabileceğiniz bütün hareketleri bu cihaz sayesinde yapabilirsiniz.

V2 Max™ Reformer

V2 MaxReformer

Son derece sağlam ve ayarlanabilir olan bu başarılı ürün, farklı yapı ve yetenekte kullanıcıları ağırlamakta idealdir. Güvenli kullanım için özenle tasarlanmış bir yapısı vardır.Taşıyıcı platformun kaydığı ray ve patentli tekerlekler sessiz, yumuşak ve güvenli bir kullanım sağlar.Yaklaşık 500 adet egzersizin yapılabildiği profesyonel reformer, hem pilates stüdyoları hem de özel dersler için idealdir.

Rehab V2 Max™ Reformer

Rehab V2 Max Reformer

Benzersiz tasarımı sayesinde tam bir reformer gibi kullanabileceğiniz bu model aynı zamanda mat convertor eklenerek ve dikey şase kullanılarak Cadillac egzersizlerinin pek çoğu yapılabilir.

SPX® Max Reformer Bundle

SPX® Max Reformer Bundle

Stott SPX Group Reformer, spor salonlarında, grup egzersizleri için ayrılan odaların, kısıtlı kullanım alanlarını gözeterek, kolayca taşınabilir hafiflikte ve üst üste konulabilecek fonksiyonellikte tasarlanmıştır.

Stability Chair / Tutacaklı Denge Koltuğu ST-01018

Stability Chair

Egzersiz programı seçeneklerinizi Stott Pilates'in ayrı ayaklı (pedallı) sandalyesi ile geliştirebilirsiniz.

Spring Wall™

Spring Wall

Spring Wall Spring Wall sayesinde daha düşük maliyete, daha az yer kaplayarak cadillac veya duvar cihazıyla yapabileceğiniz egzersizlerin aynılarını bir çok değişik programlarda uygulayabilirsiniz.

Barrells

Barel

Sadelikte Güzellik Vardır.

Stott Pilates Barrel ürünleri sayesinde, omurganız daha kolay hareket eder, daha dik durur ve dengenizi daha kolay kontrol edebilirsiniz. Barrel’ler sayesinde bir çok değişik türde egzersiz yapabilirsiniz. Her Barrel, tamamen vücudunuza destek verilmesi için tasarlanmıştır.

Aksesuarlar

Aksesuarlar

DVD

DVD'ler

WaterRower

Hem bedeninize hem ruhunuza hitap edecek bir egzersiz.

WaterRower ile egzersiz yaparken, kendinizi gerçekten suda kürek çekiyormuş gibi hissedersiniz.  

water rower

WaterRower ile egzersiz yaparken, kendinizi gerçekten suda kürek çekiyormuş gibi hissedersiniz.

Water Rower - A1 Studio

WaterRower ile yapılan egzersizlerde üst ve alt kaslar yoğun olarak kullanılmasına rağmen, oturarak yapıldığı ve çok ergonomik olduğu için yaralanma riski taşımaz.

Water Workx

Water Workx, su ile bir fitness heveslisine doğal ve değişik yoğunluklarda kürek çekme hissini vererek antrenman yapma fırsatını veren ilk vücut geliştirme cihazıdır.

Bosu

Bosu

Dinamik fonksiyonel hareket ve kuvvet oluşturacak çok yönlü kas kuvvet geliştirmeyi hedef alan, dinamik türde egzersizler yapabileceğiniz ürünlerdir.

Bosu - Sport Balance Trainer

Sport Balance Trainer

BOSU® Sport Balance Trainer düzgün ve kompakt bir dizayna sahiptir ve her türlü antrenman için kolaylıkla kullanılabilir.

Balance Trainer

Balance Trainer

Size yeni, geliştirilmiş bir dizayna sahip ve daha dayanıklı bir BOSU Trainer modeli sunmaktayız; Adı BOSU® PRO BalanceTrainer'dır..

Stax Elevation System

Stax Elevation System

BOSU® Stax sayesinde BOSU® Balance Trainerle birçok değişik yükseklikte ve değişik hareketleri içeren türde bir antrenman yapabilirsiniz.

Storage Cart

Storage Cart

BOSU® Storage Cart (Depolama Arabası) 14 adet tamamen şişirilmiş BOSU PRO Balance Trainer'ı stoklayabilir ve Balance Trainer'ları bir yerden başka bir yere taşıyabilir. Bu el arabası sayesinde spor salonları yerden kazanırlar.

DVD'ler

DVD'ler

Birçok değişik cihazın kullanımını kapsayan, yüksek seviyelerdeki fonksiyonel kuvvet geliştirme hareketleri ve bu kuvveti nasıl günlük hayata etkili şekilde yansıtılabileceğinizi gösteren uygulamaları izleyebilirsiniz.

Polar

Kalbinizin sesini dinleyin...

Polar, tüm dünyada saygınlık kazanmış antrenörlerin, spor hekimlerinin ve kişisel spor eğitmenlerinin bir numaralı tercihidir.

Fitness Serisi

Fitness Serisi

Polar Fitness Serisi modelleri, egzersiz sırasında sizi hedefinize uygun nabız aralığında tutar ve harcadığınız kaloriyi en hassas şekilde ölçerek sizi motive eder.

Bisiklet Serisi

Bisiklet Serisi

Antrenman bilgisayarını el bileğine veya bisikletine takmak isteyen kondisyon bisikletçileri için.

Koşu ve MultiSport Serisi

Koşu ve MultiSport Serisi

En iyi olmanızı sağlayacak bir ürün arıyorsanız seçkin sporcular için tasarladığımız ürünlerimizi inceleyin.

Polar Cardio GX

Polar Cardio GX

PolarZone, üyelerinizin spor yapma heves ve heyecanlarını artırmak için öncelikle kalp atış hızı bölgelerinde egzersiz konusunda onları bilgilendirir. Üyeleriniz, spor konusunda yeni bir anlayışa sahip olurlar.

Takım Sistemleri

Takım Sistemleri

Polar Team², antrenman programınızın her detayını planlayarak, denetleyerek ve analiz ederek, eşsiz bir başarı yolunda kusursuz ortağınız olacaktır.

Fitness Serisi Aksesuarları

Fitness Serisi Aksesuarları

Antrenmanlarınızdan maksimum seviyede yararlanmak istiyorsanız Polar kalp atış hızı monitörünüz iyi bir başlangıç noktasıdır. Ayrıca performansınızı artırmak için daha bir çok aksesuar ekleyebilirsiniz. Aşağıya bakın ve antremanınız için en uygun olanı seçin.

Bisiklet Serisi Aksesuarları

Bisiklet Serisi Aksesuarları

Performansınızı artırmak için kullanabileceğiniz, bisiklet kullanma tekniğinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek, verimliliğinizi arttırabileceğiniz birçok aksesuar modelini görebilirsiniz.

Koşu ve MultiSport Serisi Aksesuarları

Koşu ve MultiSport Serisi Aksesuarları

Kalp atış hızı monitörünüze ekleyebileceğiniz hız, tempo, mesafe ve kadans bilgilerini görüp antrenman veriminizi arttırabileceğiniz aksesuar modellerimize göz atın.

Diğer AksesuralarDiğer Aksesuarlar

Antremanınızdan maksimum seviyede yararlanmak istiyorsanız Polar kalp atış hızı monitörünüz iyi bir başlangıç noktasıdır. Ayrıca performansınızı artırmak için daha birçok aksesuar ekleyebilirsiniz. Aşağıya bakın ve hangisinin antrenmanınız için en uygun olduğuna karar verin.

Sembol Açıklamaları

Sembol Açıklamaları

Polar ürünleri, ne kadar ve ne yoğunlukta antrenman yapacağınızı bilmenizi sağlayan ve daha kısa zamanda daha iyi sonuç alabileceğiniz performansı sergilemeniz için kullanabileceğiniz güvenilir bir rehberdir.

Valeo

Valeo

Valeo markasında 300 değişik modelde fitness cihazı tasarlanıp geliştirilmiştir. Bunların arasında kuvvet geliştirme odaklı cihazlar ve bir çok değişik kardiyo cihazı bulunmaktadır. Cihazların birçoğu uluslararası standartlar tarafından onaylanmıştır.

Valeo Kardiyo Ürünleri

Valeo Kardiyo Ürünleri

 Profesyonel kullanımlar için özel olarak tasarlanmış Valeo Kardiyo Ürünleri ile spor yapmanın zevkine varacaksınız.

Kardiyo - Koşu Bandı

Kardiyo - Eliptik Cihazı

Kardiyo - Yatay Bisiklet

Kardiyo - Dikey Bisiklet

Kardiyo - Spin Bike

Valeo Kas Geliştirme Ürünleri

 

S-Line

Body Solid

Body Solid

Body Solid yüksek kalitede fitness malzemeleri üreten lider firmadır. Body Solid makinaları her boy ve ağırlıktaki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilecek yapıda dizayn edilmektedir. 20 seneyi aşkın bir sürede müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef seçen Body Solid, satış sonrası teknik servisi ile her zaman ve her yerde müşterilerine hizmet vermeye hazırdır. Body Solid firmasının ana hedefi, her koşulda müşteri tatmini ve memnuniyetini sağlamaktır.

Body Solid Pro Dual Line

Pro Dual Line

Body solid Pro-Dual profesyonel ürünler serisini bu sektörde çift fonksiyonlu ve dizayn yönünden kuvvetli ekipman talebini karşılamak için geliştirmiştir. Bu seri oteller, itfaiye istasyonları, iş merkezleri, siteler ve rezidans şeklindeki konutlar için aranılan ekipmanlardır.

Body Solid ProClub Line

Pro Club Line

Body solid, ProClub türü cihazları, dünya genelinde binlerce müşterisinin kaliteli cihazları uygun fiyatlara almak için olan yoğun isteklerine karşılık olarak tasarlamıştır. Aşırı detaya kaçmayan dizaynı ve kolaylıkla ayarlanabilen yapısı sayesinde bütün seviyelerdeki fitness meraklıları rahat bir şekilde egzersiz yapabilir.

Body Solid

Body Solid

Temel vücut geliştirme egzersizlerinin tamamının yapılabildiği, az yer kaplayan, eklenecek parçalara göre aynı anda üç kişinin egzersiz yapabileceği ağırlık çalışma merkezleri bulunmaktadır.

Nordictrack

Yüksek Spor Teknolojisi

Sonuç veren,etkili fitnessekipmanları üreten NordicTrack'in yüksek teknolojili ürünleri, spor keyfini evinize getiriyor. Kusursuz tasarımlar, evde egzersiz yapmak için en ideal seçimleri oluşturuyor. Ürünlerin yenilikçi ve teknolojik olması, daha kullanıcı dostu ve pratik olmalarını sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesindeki ürünlerinin çoğunda var olan Spacesaver özelliği, ürünlerin katlanarak geniş yer kaplamamasına ve böylece küçük alanlar için bile uygun olmasına imkan veriyor.

NordicTrack'in kullanıcılarına sunduğu fitness ekipmanları, değişik kas gruplarının çalıştırılmasını ve kolayca forma girmesini sağlamaktadır.

 

 

Infiniti Kürek

Infiniti Fitness Systems

Exa Gym tüm vücut egzersiz sisteminin 1982 yılında piyasaya sürülmesinden itibaren, Infiniti tasarım ekibi, bütün kullanıcılara hitap eden yenilikçi ve kullanıcı dostu fitness ekipmanları tasarlamaktadır. Infiniti ürünleri, kendinizi iyi hissetmenize, iyi görünmenize ve en önemlisi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

 

 

Sponeta

Sponeta

Masa tenisi denince ilk olarak akla gelen Avrupa’nın en büyük masa üreticisi Sponeta, sektörde 35 yıldır liderliğini sürdürmektedir. Almanya'nın Schlotheim kentindeki son derece modern tesislerinde üretimini gerçekleştiren Sponeta, en yeni teknolojiyi kullanarak dünyadaki masa tenisi tutkunlarına yüksek standartlar sunmaktadır.

 

 

LP

LP

Spor tutkusuyla başlayan geçmişi 20 yıla dayanan LP, bugün yaygın olarak kullanılan ve 60'tan fazla ülkede tavsiye edilen bir markadır. LP spor hekimliği kategorisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Aşınma koruyucu teknik giyimde, lider olarak kabul edilmiştir. Profesyonel spor hekimleri yaralanmaların önlenmesi, sakatlanmaların tedavisi, sporcuların ve spor tutkunlarının performanslarının geliştirilmesi için, spor hekimliği kategorisinde ve teknik koruyucu giyimde ürünler tasarlamaktadır.

 

 

Biolux

Biolux

Türkiye'de spor sektöründeki en geniş ürün yelpazesine sahip Finspor, spor aletleri dışında da sporcuların ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri sağlamaktadır. Sporcuların sağlığa kavuşmalarında en önemli aksesuarlardan biri olan masaj masası ürünlerinde Biolux markası, katlanabilir özelliğe sahip, konforlu masaj masaları ve sehpaları ile Finspor ürünleri içerisinde yer almaktadır.