Online Satış
42.yil

Paylaş

Paylaş: twitter Paylaş: facebook

Stott Pilates

Merrithew Health & Fitness

Merrithew İle Zihin-Bedenin Uyumu Kurularak Daha Uzun Ve Sağlıklı Yaşamanın Sırrı Öğreniliyor.

Barrel ürünleri hem yeni kullanmaya başlayanlar hem de profesyonel olarak antrenman yapan kişiler için mükemmel egzersiz aletidir. Barrel ürünlerini kullanırken esneklik ve hareketliliğinizi arttırıp dengeyi iyi bir şekilde sağlayabilirsiniz. Temmuz ayı içerisinde tüm Merrithew barrel ürünlerinde %25 indirim var.Siparişinizi hemen vermek ve bu avantajtan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin./iletişim bilgileri girilecek

 

 

md-4554r_turkish_1200x628_fa.jpg

 

 

V2 Max Plus Reformer

V2 Max Plus Reformer

V2 Max Size Kısıtlamasız Hareket Yapma Fırsatı ve Limitsiz Egzersiz Programlama İmkanı Verir. Gelişmede Serbestlik!

Spor kulüplerinin çok yönlülüğe ve kolaylıkla değişiklik yapılabilen aletlere ihtiyacı vardır. En üst düzey bir Pilates programından yapabileceğiniz bütün hareketleri bu cihaz sayesinde yapabilirsiniz.

Detayları...


Profesyonel Reformer

V2 MaxReformer
Son derece sağlam ve ayarlanabilir olan bu başarılı ürün, farklı yapı ve yetenekte kullanıcıları ağırlamakta idealdir. Güvenli kullanım için özenle tasarlanmış bir yapısı vardır.Taşıyıcı platformun kaydığı ray ve patentli tekerlekler sessiz, yumuşak ve güvenli bir kullanım sağlar.Yaklaşık 500 adet egzersizin yapılabildiği profesyonel reformer, hem pilates stüdyoları hem de özel dersler için idealdir.

Detayları...


Rehap Reformer

Rehab V2 Max Reformer
Benzersiz tasarımı sayesinde tam bir reformer gibi kullanabileceğiniz bu model aynı zamanda mat convertor eklenerek ve dikey şase kullanılarak Cadillac egzersizlerinin pek çoğu yapılabilir.

Detayları...


Group SPX Reformer

SPX® Max Reformer Bundle
Stott SPX Group Reformer, spor salonlarında, grup egzersizleri için ayrılan odaların, kısıtlı kullanım alanlarını gözeterek, kolayca taşınabilir hafiflikte ve üst üste konulabilecek fonksiyonellikte tasarlanmıştır.

Detayları...


Stability Chair

Stability Chair
Egzersiz programı seçeneklerinizi Stott Pilates'in ayrı ayaklı (pedallı) sandalyesi ile geliştirebilirsiniz.

Detayları...


Spring Wall

Spring Wall
Spring Wall sayesinde daha düşük maliyete, daha az yer kaplayarak cadillac veya duvar cihazıyla yapabileceğiniz egzersizlerin aynılarını bir çok değişik programlarda uygulayabilirsiniz.

Detayları...


Bareller

Barel

Sadelikte Güzellik Vardır.

Stott Pilates Barrel ürünleri sayesinde, omurganız daha kolay hareket eder, daha dik durur ve dengenizi daha kolay kontrol edebilirsiniz. Barrel’ler sayesinde bir çok değişik türde egzersiz yapabilirsiniz. Her Barrel, tamamen vücudunuza destek verilmesi için tasarlanmıştır.Detayları...

Aksesuarlar

Aksesuarlar

Detayları...


DVDler

DVD'ler

Detayları...