Online Satış
43.yil

Paylaş

Paylaş: twitter Paylaş: facebook

Stott Pilates

Merrithew™

Merrithew™ İle Zihin-Bedenin Uyumu Kurularak Daha Uzun Ve Sağlıklı Yaşamanın Sırrı Öğreniliyor.

Merrithew™ Leaders in Mindful Movement™ tüm yaş grubuna ve yapılan egzersiz çeşitlerine göre birçok dalda eğitim vermeyi amaçlayan markadır. Yaklaşık 30 yıldan beri Lindsay and Moira Merrithew iş modellerini daha iyi yaşam tarzının temelini oluşturmak için kurmuşlardır.
Merrithew ana pilates eğitim markası olan STOTT PILATES® 100 den fazla ülkede 50.000 den fazla öğrencisine yüksek kalitede eğitim vermektedir. Diğer Merrithew eğitim marka programları şunlardır:
ZEN•GA®, CORE™ Athletic Conditioning & Performance Training™, Total Barre™ and Halo® Training. Sektörde Merrithew ismi yüksek kalite ve en iyi ürünleriyle eşdeğerdedir. Dünya çapında Merrithew ürünleri Profesyonellerin seçeneği olarak tanınır. Çünkü spor takımları, sağlık mesleği personelleri, stüdyolar ve fitness merkezleri tarafından kullanılır. Sektörde el ustalığının gururuyla, inceliğiyle ve yüksek kalitesiyle tanınmaktadır. Merrithew ürünleri şık, çok yönlü, sağlam ve etkin mühendislik işçiliğine sahiptir. Hem tüketici hem de profesyoneller için 145’ten fazla egzersiz DVD koleksiyonuna sahiptir.

Diğer Eğitim Markaları

ZEN•GA®
ZEN•GA® neuromyofascial (sinir miyofasyali) antrenmanlar tarafından desteklenen ruh-beden programıdır. Minder ve ürün temelli kurslar kontrol ve bağlantı ile hareket elementlerini birleştirir. Zihinsel hareket prensipleri 4 tanedir: nefes al ver, esne ve dur, ruh –beden bağlantısını optimize etmek için sinir sistemini uyarırken dayanıklılığı, esnekliği ve hareketliliği geliştiren programdır. Düzenli nefes alışı ve duruşu vurgulayan ve tempoyu, yoğunluğu çeşitlendiren hareket dizilim prensiplerine başvurur. Bu eğitimin kas esnekliğinden zindeliğe dayanıklılıktan hareketliğe kadar birçok yararı vardır. Katılımcılar birçok yararını görür en önemlisi kişinin benlik duygusunu arttırır.

CORE™ Athletic Conditioning & Performance Training™
Merrithew uzmanları tarafından geliştirilen CORE™ Athletic Conditioning & Performance Training işlevsel fitnessi amaçlayan ve kinestetik bilince öncülük eden bir eğitimdir. Amacı ise tüm vücudun esnekliğini ve gücünü geliştirmektir. Çok tabanlı sistem hem yeni başlayanlar hem de profesyonel olan sporcular için uygundur. Gelişen keskinlik,kontrol, güç ve çeviklik performansı arttırır. Düzenli yapılan egzersiz rejimleriyle bu eğitim metabolizmayı ve atletik performansı arttırıp ve vücut kontrolünü ve güç hareketlerini sağlar. Bu eşsiz sistem kaslarınızı geliştirir ve esnekliği sağlar.

Total Barre™
Pilates, dans, kardio ve esneme egzersizleri ile bütünleşen yüksek enerjili bir eğitimdir. Total Barre eğitiminde her bireye uygun bir program oluşturulur. Merrithew üç tane onlu grup bazlı egzersizleri vardır. Müzikle beraber esneklik, güç, dayanaklılık ve dinamik dengeyi arttırarak biyomekanik hareketleri sağlar. Total Barre en güvenli ve etkili programdır. Katılımcının dans tecrübesinin olmasına gerek yoktur.

 

 

 

V2 Max Plus Reformer

V2 Max Plus Reformer

V2 Max Size Kısıtlamasız Hareket Yapma Fırsatı ve Limitsiz Egzersiz Programlama İmkanı Verir. Gelişmede Serbestlik!

Spor kulüplerinin çok yönlülüğe ve kolaylıkla değişiklik yapılabilen aletlere ihtiyacı vardır. En üst düzey bir Pilates programından yapabileceğiniz bütün hareketleri bu cihaz sayesinde yapabilirsiniz.

Detayları...


Profesyonel Reformer

V2 MaxReformer
Son derece sağlam ve ayarlanabilir olan bu başarılı ürün, farklı yapı ve yetenekte kullanıcıları ağırlamakta idealdir. Güvenli kullanım için özenle tasarlanmış bir yapısı vardır.Taşıyıcı platformun kaydığı ray ve patentli tekerlekler sessiz, yumuşak ve güvenli bir kullanım sağlar.Yaklaşık 500 adet egzersizin yapılabildiği profesyonel reformer, hem pilates stüdyoları hem de özel dersler için idealdir.

Detayları...


Rehap Reformer

Rehab V2 Max Reformer
Benzersiz tasarımı sayesinde tam bir reformer gibi kullanabileceğiniz bu model aynı zamanda mat convertor eklenerek ve dikey şase kullanılarak Cadillac egzersizlerinin pek çoğu yapılabilir.

Detayları...


Group SPX Reformer

SPX® Max Reformer Bundle
Stott SPX Group Reformer, spor salonlarında, grup egzersizleri için ayrılan odaların, kısıtlı kullanım alanlarını gözeterek, kolayca taşınabilir hafiflikte ve üst üste konulabilecek fonksiyonellikte tasarlanmıştır.

Detayları...


Stability Chair

Stability Chair
Egzersiz programı seçeneklerinizi Stott Pilates'in ayrı ayaklı (pedallı) sandalyesi ile geliştirebilirsiniz.

Detayları...


Spring Wall

Spring Wall
Spring Wall sayesinde daha düşük maliyete, daha az yer kaplayarak cadillac veya duvar cihazıyla yapabileceğiniz egzersizlerin aynılarını bir çok değişik programlarda uygulayabilirsiniz.

Detayları...


Bareller

Barel

Sadelikte Güzellik Vardır.

Stott Pilates Barrel ürünleri sayesinde, omurganız daha kolay hareket eder, daha dik durur ve dengenizi daha kolay kontrol edebilirsiniz. Barrel’ler sayesinde bir çok değişik türde egzersiz yapabilirsiniz. Her Barrel, tamamen vücudunuza destek verilmesi için tasarlanmıştır.Detayları...

Aksesuarlar

Aksesuarlar

Detayları...


DVDler

DVD'ler

Detayları...