• 25000 saatlik bir antreman süresi için tasarlanmıştır.
  • Antremanınız hakkında doğru verileri ölçebilmek için diğer elektronik cihazlardan gelebilecek parazitleri önler.

 

{mospagebreak heading&title=Genel Bakış}

 

 

Polar WearLink®+ Bluetooth® Verici

Polar WearLink®+ Bluetooth® verici kablosuz teknolojisi, kalp atış sinyali verilerini toplayarak uyumlu bir taşınabilir egzersiz cihazına iletir. Yumuşak dokulu göğüs bandı vücudunuza mükemmel şekilde oturarak egzersiz sırasında istediğiniz gibi hareket etmenize olanak sağlar. Çengelli mekanizma, vericinin çıkarıldığı kadar kolay ve hızlı takılmasını sağlar.

·         Kalp atış hızı bilgilerini uyumlu taşınabilir egzersiz cihazlarına iletir

·         Bluetooth verici ile taşınabilir cihazın kalp atış hızı sinyalinizi bulmasını sağlar

·         Makinede yıkanabilir dokuma kayış

·         Suya dayanıklı konnektör

·         Kullanıcı tarafından değiştirilebilen pilT31 Verici

T31C vericisinden biraz farklıdır, ince, hafif ve su geçirmez T31 parazitlenmeyi önlemek için olan kodlama sistemine sahip değildir. Buna rağmen görevi aynıdır: Kalp atış hızınızı nabız saatine doğru olarak aktarmaktır.

WearLink+ ® Kayış

Yeni WearLink+ kayışı Polar kablosuz vericinize uygun olan en iyi kayıştır. Kayış yumuşak bir kumaştan yapılmıştır, cihaz kolay bir şekilde kullanılabilsin diye yandan açmaya yarayan bir kancaya sahiptir ve yeni bir konektöre bağlanabilir. Bu sayede sensörü üzerinizi bağlayarak antreman yapmaya hazır olmuş olursunuz.

WearLink®+ 31 Verici

Rahat bir şekilde antrenman yapmak son derece önemlidir. Bu nedenle Polar, WearLink®+ 31 bandını tasarladı. Bu cihaz kalp atış hızınızı ölçerken aynı zamanda vücudunuz hareket ettiği esnada onunla aynı şekli alır, bu sayede de cihazı taktığınızın bile farkında olmazsınız. Vericii bir elektrot kayışından ve bir konnektörden oluşmaktadır, yandan klipslenen bir mekanizması vardır, takması ve çıkarması çok kolay ve çabuktur.

·         Yumuşak bir kumaştan yapılmıştır ve derinizde bir elbiseymiş hissi verir

·         Hareketleri kolaylaştıran bir dizaynı vardır ve vücudunuzun bir parçası olarak hissedebilirsiniz

·         Çıkartılabilen ve çamaşır makinesinde yıkanabilen bir kumaş kayışa sahiptirWearLink®+ Verici W.I.N.D.

Polarda, kablosuz teknolojiye inanmaktayız. Hatta biz bu teknoljiyi ilk ortaya atan firmayız ve bu sayede veri aktarım kalitesini yükseltmeye ve parazitlenmeyi tamamen önlemeye çalışmaktayız. WearLink®+ W.I.N.D. vericisi bu araştırmaların bir sonucudur. Yumuşak kumaş kayışıyla Poların kalp atış hızı algılama ve iletme teknolojisinin en gelişmiş modellerinden bir tanesidir.

·         Polar W.I.N.D. teknolojisi dış mekanlardan gelebilecek parazitlenmeyi yüksek gerilim hatları gibi engeller.

 

 

 

{mospagebreak title=Kataloglar}

Ürün Broşürü