{mospagebreak heading&title=Genel Bakış}

 

S1 ayak modülüTM

Polar S1 ayak modülünüz, antrenmanınız için en az ayakkabılarınız kadar önemlidir. Koşu hız/temponuzu ve kat ettiğiniz mesafeyi çok hassas bir şekilde ölçen bu alet sizinle antremanınızn her etabında beraber olacaktır. Ayakkabı bağlarınıza takılı iken çok hafif olduğundan dolayı orada olduğunun bile farkına varmayacaksınız bu da sizin koşu performasınızı etkilemeyecek demektir.

S3 Adım Sensörü TM W.I.N.D.

Herkes koşmayı biliyor fakat kaç kişi gerektiği gibi koşmayı biliyor? Koşmak için ilk başta adım hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak zorundasınız. Bunu yapabilmeniz içinde S3 adım sensörüne ihtiyacınız var. Hız ve mesafe sensörlerinden ayrı olarak bu küçük, hafif ve dayanıklı sensör attığınız her adımı ölçer ve bu sayede koşunuzun ne kadar efektif ve yararlı olduğunu daha iyi analiz edebilmiş olursunuz.

Koşu tekniklerinizi nasıl geliştirebileceğinize dair size bilgi verir. Yarışlarda, uzun ve kısa adımların performansınız üzerinde çok büyük etkileri olabilir

Parazitsiz hız/tempo ve mesafe verileriyle kişisel performansınızı daha doğru değerlendirebilirsiniz

Sensör güvenli bir şekilde ve fazla öne çıkmayan bir şekilde antreman ayakkabıların bağlarına veya özel olarak dizayn edilmiş adidas adiFusion MC ve adiStar Fusion koşu ayakkabılarının orta taban boşluğunun içine koyulabilirler.

 

 

{mospagebreak title=Kataloglar}

Ürün Broşürü