{mospagebreak heading&title=Genel Bakış}

  CS Nabız Monitörü Taşıma Kesesi

 Polar bisiklet bilgisayarınızı,, bisikletinize monte edilmiş olmadığı zamanlarda muhafaza etmek için özellikle dizayn edilmiş CS kesesine koyabilirsiniz.

 

Döndürülerek Kilitlenen Bisiklet Montaj Aparatı

Polar bisiklet montaj parçasına takacağınız CS bisiklet monitörünüz nereye giderseniz gidin sizinledir. Polar bisiklet montaj parçasıyla bu bilgisayar size en doğru verileri gösterir.

 

 

  • Bisiklet gövdesine veya gidona kolaylıkla takılabilir.
  • Bisiklet bilgisayarınızı kolaylıkla döndürülerek kilitlenen mekanizmayla çıkartıp takabilirsiniz.

 

 

Elastik Kayışlar

 Polar kablosuz vericiniz için yeni elastik bir kayış istiyorsanız , değişik boyutlardaki kayışlarımızı deneyebilirsiniz . Kolay bir şekilde birleştirilebilirler ve kolaylıkla takılabilir.

 

GPS Kayışı

 Polar GPS sensörünüz için olan bu elastik kayış rahatlıkla bağlanabilir ve rahatlıkla giyilebilir.

 

RS800 ve RS400 Için Pil Seti 

Polar cihazınızda pil değiştirmek bu kadar kolay olamazdı. Bu sette CR2032 pili, pil kapağı ve kolay pil değiştirmeyi sağlayan bir kilitleme halkası bulunmaktadır.

 

S3 Adım SensörüTM W.I.N.D. Için Pil Seti

 Polar cihazınızda pil değiştirmek daha kolay olmamıştı. Bu takımda birbir CR2430 pili, pil kapağı ve pilin rahat değişebilmesi için bir kilitleme halkası var.

 

Standart Bisiklet Montaj Aparatı

 Polar nabız saati çok yönlüdür; bileğinize takabilir veya standart bisiklet aparatı ile kolay bir şekilde bisikletinize monte edebilirsiniz. Böylece biniş esnasında rahatlıkla antreman verilerini görebilirsiniz.

 

WearLink® Konnektör Pil Seti

 Polar cihazında pilleri değiştirmek bu cihazda olduğundan daha kolay olamazdı. Bu cihazda CR2025 pil, pil kapağı ve pil değiştirmeyi daha kolaylaştırmak için kilitleme halkası vardır.

 

 

{mospagebreak title=Kataloglar}

Ürün Broşürü