Chest Press üzerindeki ayak destek barı, kullanıcının egzersize rahat bir pozisyonda başlamasını sağlamaktadır. Hareketli kolun destek noktası, uygun egzersiz şekli için önde ve alçakta konumlandırılmıştır. Kolay ayarlanabilir, kademeli ve amortisörlü oturak kısmı, geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap etmektedir.

 

Arkalık minderinin yaylı sistemisayesinde otururken kolayca ayarlanabilmesi, dayanıklılığı ve kolay kullanılabilirliği C Serisi LegExtension'ın kullanıcı dostu olduğunun göstergesidir. Başlangıç pozisyonu ve rulo minder en uygun egzersiz mekaniğine ayarlanmıştır.

  • Cihaz Ağırlığı - 278 kg (610 Ibs)
  • Ölçüler (B x E x Y) - 135 x 124 x 170 cm (53 x 49 x 67 in)
  • Toplam Plaka Ağırlığı - 119 kg (260 Ibs)

 

 

ÖZELLİKLER

Genel Özellikler

Yaylı arkalık minderi otururken kolayca ayarlanabilir. Optimum egzersiz için başlangıç pozisyonu ve silindir minderler ayarlanabilmektedir. Ağırlık Plakaları 119 kg'dır.

Talimat Etiketi

Adım adım makine tanımı ve talimat etiketleri kullanıcının rahat okuması için cihazın iç tarafında konumlandırılmıştır.

Ayarlamalar

Kademeli oturağı ayarlamak için mandalı hafifçe kaldırmak yeterlidir. Tutacaklar kaymaz kauçuk ile kaplıdır ve uçlarında alaşım tapalar vardır. Ayar noktaları kullanım kolaylığı sağlamak için zıt renklerle renklendirilmiştir.

Ağırlık Plakaları

Sütunun içerisindeki ağırlıklar korunaklıdır ve ASTM ile EN standartlarına tam uyumludur. Her bir ağırlık plakasının bütün yüzleri özenle işlenmiştir. En üstteki plaka,  kendinden kaygan ve değiştirilebilir burçlara sahiptir. Her plaka koruyucu siyah boya ile kaplanmıştır. Seçici pinler düzgün çalışmaları ve paslanmalarının önlenmesi için aşınma önleyici kaplamayla kaplanmış ve cilalanmıştır. Kullanıcının otururken ayarlamaları rahat yapabilmesi için ağırlık plakaları yükseltilmiştir.

Entegre Ek Ağırlık

Var

Gövde ve Dış Görünüm

Gövdeyi oluşturan borular 2x4"" ölçüsünde, oval yapıda ve çeliktir. Kaynak noktalarında "elektrokaynak" adı verilen özel bir teknoloji kullanılmıştır.

Hareketli kolları oluşturan borular yuvarlaktır ve kaynak noktalarında "elektrokaynak" kullanılmıştır.

Cihazın taşlanmış metal aksamı üzerine elektrostatik toz boya uygulanıp, fırınlanmıştır.

Döşemeler

Birinci kalite 3D üretan biçimlendirilmiş köpükten üretilen minder maksimum rahatlık sağlamak için tasarlandırılmıştır. Dokuması California yangın yönetmeliklerine (Tebliğ 117, Bölüm 5) uygundur. Otomotiv sınıfında, ikili dokunmuş kumaşın bağlantı yerleri çift dikiş ile dikilmiştir.

Makara ve Halatlar

Üründe sağlamlık için fiberglas ile güçlendirilmiş, üst kalite rulmanlı makaralar kullanılmıştır. Üründe kullanılan kablolar 3/16 inç ve 1/8 inç kalınlığındadır ve 1/16 inç kalınlığında siyah, gerilmeye dayanıklı kaplamayla kaplanmıştır. Bütün kablolar, MIL-W-83420D-BARE şartnamesine uyumludur. Ürün üzerindeki makaralar ve halatlar dış etkileşimi minimuma indirmek için gövdeye yakın tutulmuştur.

Rulmanlar ve Destek Noktaları

Bütün rulmanlar sağlamlaştırılmış miller üzerinde ve kendinden hizalıdır. Destek ve mafsallarda yağlı bronz burçlara ya da önceden yağlanmış plastik burçlara sahip motor sınıfı rulman kullanılmıştır. Cihazın tümündeki cıvatalar 5 numaradır ya da daha büyüktür.

İçecek ve Aksesuar Aparatı

İçecek ve aksesuar tutucunun iki tarafında da makineyi kolay tanıyabilme ve isteğe bağlı olarak numaralandırma için makine tanıtıcı şekiller vardır.

Aksesuar Aparatı

Var

Kauçuk Ayaklar

Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık Plakaları

260 lbs/ 119 kg

Çalışma Alanı (BoyxEn)

66 x 50 inch / 168 x 127 cm

Standart Gövde Renkleri

ExperienceTitanium

TitaniumMetallic

Steel Blue

DesertBronze

Sky White

Siyah

EBAT VE AĞIRLIK

Boy

53 inç / 135 cm

Genişlik

49 inç / 124 cm

Yükseklik

67 inç / 170 cm

Ekipman Ağırlığı

610 lbs / 278 kg

KARGO AĞIRLIĞI

Ağırlık

625 lbs / 283 kg

SERTİFİKALAR

EN957

Var

ASTM

Var

GARANTİ

Gövde

10 Yıl

Mekanik Parçalar

5 Yıl

Ufak Parçalar

6 Ay

Diğer (Tutacaklar, Halatlar, SeçimPinleri, Tapalar, Kaplamalar vb)

1 Yıl

Çalışma

1 Yıl

 


Kullanıcı Klavuzu