Finspor ile Acıbadem Hastanesi  Finspor, konusunda uzman satış ekibi yetiştirmek amacıyla Acıbadem Fulya  Hastanesi Spor Sağlığı Merkezi'yle ortak bir proje geliştirdi.

 

 

 

 

 

Finspor mağazalarındaki satış ekibini kapsayacak projede, uygulamalı eğitimi, Doç. Dr Tolga Aydoğ ve Doç.Dr Selda Bağış Acıbadem Fulya Hastanesi`nde verecek.

 

Türkiye'nin en büyük fitness ve spor ekipmanları perakendecisi Finspor, müşteri memnuniyetini arttırmak ve konusunda uzman satış müdürleri ve temsilcileri yetiştirmek için Acıbadem'le işbirliği yapmaya başladı.

Acıbadem Fulya Hastanesi Spor Sağlığı Merkezi'ndeki temel eğitimi Dr. Tolga Aydoğ ve Doç.Dr Selda Bağış gerçekleştirecek. Mart ayında Finspor mağazalarındaki satış ekibini kapsayacak eğitime toplamda 40 kişi katılacak.

Finspor, çalışanların eğitimi için Acıbadem ile işbirliği yapıyor...

 

Acıbadem Fulya Hastanesi Spor Sağlığı Merkezi'nde, uygulamalı olarak gerçekleştirecek eğitimde, ‘fiziksel aktivite ve egzersiz konusunda genel bilgiler, egzersize başlamadan önce ve spor yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği, nabız göstergesi ile antrenman yapmanın neden önemli olduğu, kardiyovasküler ve direnç antrenmanlarının sağlığa yararları' anlatılacak.

Müşterilerimize; mağazalarımızda, konusunda uzman satış temsilcileriyle daha iyi hizmet sunmak için Acıbadem'le ortak bir çalışma yürüttüklerini belirten Finspor Genel Müdürü, Ari Aker, "Finspor Türkiye'ye dünyaca ünlü spor markalarını getiriyor. Mağazalarımızdan içeri giren müşterilerimize, cihazlarımızı daha iyi anlatmak, onların ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçmesinde daha kolay rehberlik etmek için tüm satış ekibimize eğitim planlıyoruz."dedi.