PrecorPrecor®

Our Personalized Mission

Our mission is to develop personalized health and fitness experiences that help people live the lives they desire. For over three decades, we've driven fitness forward with a passionate focus on ergonomic motion, proven science, and superior engineering. We constantly study and anticipate the needs of the people and organizations we serve, and continually redefine the levels of innovation, quality, and service necessary to deliver the very best fitness experiences - all with the goal of improving the ways people improve themselves. Our equipment is chosen by health clubs, hotels and spas, universities, and individuals all over the world.

Precor Kardiyo Ürünleri

Kardiyo Aletlerinde Dünya Lideri

Kardiyo aletleriyle dünya çapında başarı elde etmiş Precor, yenilikçi ve çekici tasarımlarıyla sektörde sağlam bir yere sahiptir.

Farklı özelliklere sahip koşu bantları, bisikletler, stepper'lar ve eşsiz EFX Crosstrainer'lar, kullanıcılarına rakipsiz bir kardiyo çalışma deneyimi yaşatmaktadırlar.

Koşu Bandı

Stabil, Daha Doğal Adımlar

Precor koşu bantları, baskıyı mükemmel bir şekilde absorbe ederek, doğal koşu hissini verir ve keyifli bir antrenman sağlar.  İdeal esneme seviyesi ile stabiliteyi kombine eden Precor'un patentli sistemi, sarsıntıyı olabilecek en düşük seviyeye indirir.

Preva

Ağ Tabanlı Fitness’a Hoşgeldiniz.

Teknoloji, yaşamlarımızı önemli ölçüde değiştirerek, günlük ev ve iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Eğlence, eğitim ve hatta iletişim anlayışımızı değiştiren teknoloji, şimdi hayatımıza bambaşka bir kavram getiriyor; Ağ Tabanlı Fitness.

Peki, Ağ Tabanlı Fitness nedir?

Ağ tabanlı fitness, kullanıcılarını form tutma yolundaki hedeflerine ulaşmalarında destekleyen, gerekli materyal ve deneyimle egzersizlerine güç katmayı amaçlayan bir sistemdir. Bunun yanı sıra ağ tabanlı fitness sistemi, tesis yöneticileri için de gelir arttırmak, mevcut müşteri sayısının korumak, arttırmak ve kardiyo ekipman yönetimi sağlamak konularında yardımcı olur.

Precor PrevaTMBu güçlü sistem, ağ tabanlı fitness alanının lideri Preva ile egzersiz yapma anlayışınızı ve işletme geliştirme sisteminizi sonsuza dek değiştirmeye geliyor.

880 serisinde mevcut olan Preva ağ tabanlı fitness sistemi ile hem egzersiz yapanlara, hem de tesis sahiplerine geniş olanaklar sunuluyor. Preva, kullanıcıların form tutma hedeflerine ulaşmasını ve geliştirmesini hedefler. Egzersizlerini kişisel deneyim odaklı destekleyerek, hem mevcut üyelerinizin bağlılığını kazanın hem de yeni üyelerin dikkatini çekin.

AMT

Dizlere Baskı Yapmayan, Kullanıcı Tanımlı Egzersiz

AMT® kısa adımlardan uzun adımlara, yürüyüşten koşuya, tırmanmadan ileriye hamle hareketine geçişe imkan tanır. Kullanıcılar, kolaylıkla ve istedikleri zamanda bir egzersizden diğerine doğal hareketleriyle geçebilirler.

Eliptik Cihazı Ürünleri

Daha Etkili Kardiyo Egzersizi

Her EFX cihazı, doğal ve dizlere baskı yapmayan egzersizi kullanıcılarına sunar. Bu sayede, kullanıcılar daha uzun ve daha zor egzersizleri yapma imkanına sahip olurlar. Sadece Precor'da bulunan, özel CrossRamp® teknolojisi ile rampa açısını değiştirerek farklı kas gruplarını etkin olarak çalıştırmak mümkündür.

Yatay Bisiklet Ürünleri

Kullanıcılarınız İçin Konforlu Bir Sürüş

Precor yatay bisikletlerinde, konforu ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran yeni teknolojiler kullanılmıştır. Ayrıca, Precor bisikletlerin, mükemmel ergonomik tasarımları doğru duruşu destekler.

Dikey Bisiklet

Kullanıcılarınız İçin Konforlu Bir Sürüş

Precor dikey bisikletlerde, konforu ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran yeni teknolojiler kullanılmıştır. Ayrıca Precor bisikletlerin mükemmel ergonomik tasarımları doğru duruşu destekler.

Stepper

Doğal Hareket

Ergonomik olarak tasarlanmış Precor Climber (Tırmanma Aleti), doğru bir duruş ve tırmanma tekniğinine sahip olmaya yardımcı olmaktadır. Egzersizin akıcı ve konforlu bir şekilde yapılmasını garantiler. EFX serisi ile aynı jeneratörü kullanan Precor Climber, kullanıcılarına sessiz ve pürüzsüz egzersiz yapma imkanı sunar.

Team Bike

Indoor Cycling Spinner® Bikes by Precor

These bikes feature the reliability, durability, and customer support you expect from Precor, backed by more than 20 years of industry insights, education and programming from Spinning®. All models feature the heavy perimeter-weighted flywheel for the iconic Spinner feel, Morse taper pedals, numerous adjustments, and a choice of steal or aluminum frames. Our latest model, the Spinner® Chrono™ Power bike features magnetic resistance, direct power measurement and an ultra-bright color LCD console. Spinner bikes are designed to improve and personalize the ride and longevity of every bike you purchase. Give your exercisers the riding experience they’ve always dreamed of.

Stretch

Vücudunuza iyi bakın...

Amacınız karın egzersizlerine odaklanmak, esnekliğinizi artırmak veya incinme ihtimalini önlemek olabilir. Amacınız hangisi olursa olsun, size her gününüzü sağlıklı yaşamanıza yardımcı olmak için Stretch Trainer™ cihazını öneriyoruz.

Precor® Kas Geliştirme Ürünleri

Geniş Kapsamlı Yüksek Kaliteli Cihazlar

Precor çok geniş kapsamlı kas çalıştırma aletlerine sahip olmakla gurur duyuyor. Mühendislik harikası, güçlü ve yenilikçi tasarımlarıyla Precor serileri, kullanıcılara mükemmel bir egzersiz deneyimi sunar.

Experience StrengthTM Discovery Line

Experience StrengthTM Discovery Serisi

Üstün Tasarım, Güçlü ve Dayanıklı Çözüm

Artık fitness yapanların çoğu, genel rutinleri içine kas çalıştırma antrenmanlarını da katıyor. Kardiyo ekipmanlarımızda olduğu gibi kas geliştirme cihazlarımızda da ergonomik ve yumuşak hareketlere odaklanıyor ve mutlaka herkese uyacak bir seçenek sunuyoruz.

Selectorised Kas Çalıştırma Cihazları

Selectorised Kas Çalıştırma Cihazları

Discovery Serisi'nde yer alan Selectorised cihazlar, tesisinizin tam ihtiyacını karşılamasının yanı sıra başlangıç veya ileri seviyedeki tüm sporseverlerin de  ilgisini çekecek özelliklerde üretilmiştir. Çağdaş dizaynı, Precor kardiyo  cihazlarını tamamlamak ve optimal performans ile dayanıklılık sunmak  üzere tasarlanmıştır.

Discovery Selectorised Serisi'nin sunduğu başlıca özellikler:

Görünüm - Yeni düşük profilli kule yüksekliği ve şeffaf kapakları ile tesiste bulunan herkese açık ve davetkar bir ortam oluşturur.

Dayanıklılık - Zaman içinde veya ağır yük faktörleri yüzünden eğilip bükülmeyecek veya gıcırdamayacak şekilde üretilen cihazlar, 11 gauge çelik ve tamamen kaynaklanmış kutulu çerçevesiyle kaya sağlamlığındadır.

Hassas Ayarlar - Endüstriyel gaz destekli koltuk ayarı, kauçuk kolları, seçme pimi ve kilo eklentisi ile yüksek estetiğe ve dayanıklılığa sahip temas noktaları vardır.

Kullanım Kolaylığı - Bilgilendirici ve eğitici videolar içeren QR kodlu görsel eğitici kartlar, tüm kullanıcılar için başlamayı kolay hale getirir.

 

 

Plaka Takma Kas Çalıştırma Cihazları

Palaka Takma Kas Çalıştırma Cihazları

Discovery Plaka Yüklemeli Seri, bir kas çalıştırma serisinden beklenen tüm fonksiyonel performans elemanlarını bir araya getirir. Precor, seçkin kalitesinin göstergesi olan tasarımı dikkatli detaylar ile birleştirir.Sonuç hem ilk kez kullananlar hem de tecrübeli sporcular için olağanüstü bir deneyimdir.

Discovery Plaka Yüklemeli Seri'nin anahtar özellikleri:

Biyomekanik mükemmellik - Yapılan direnç egzersizinin yörüngesi, vücudun doğal hareketlerine uyumludur

Egzersizi geliştiren tasarım - Birleşen/ayrılan hareket yolları daha geniş bir hareket aralığı ve kas güçlendirme sağlarken, bağımsız kol direnci daha yüksek denge ve daha fazla karın kası gücüne ihtiyaç duyar.

Uzun ömürlülük - En zorlu ticari fitness ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir.

Made for everyone - Geniş bir kullanıcı yelpazesine uyum sağlamak için tasarlanan seri; kolay ağırlık yükleme, düşük başlangıç ağırlığı ve  geniş plaka depolama gibi özellikler içerir.

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Farklı gereksinimlere cevap verebilmek için iki farklı alt vücut geliştirme cihaz serisi üretiyoruz.

Experience StrengthTM Vitaly Serisi

Experience StrengthTM Vitaly Serisi

Her büyüklükteki spor salonuna uygun verimli kas çalıştırma aletleri

Experience Strength™ S-Serisi, Precor kas geliştirme aletlerinin en ekonomik serisi olup, az yer kaplar. Biomekanik açıdan kusursuz olan bu cihazlar, vücut ile birlikte pürüzsüz olarak hareket edecek şekilde tasarlanmışlardır. Sağlamlığı, kullanımı kolay tasarımları ve detaylara gösterilen özen sayesinde, üyelerinizbeklentilerini tam anlamıyla karşılayan egzersizin keyfini çıkartabilirler.

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Alt Vücut Kas Çalıştırma Cihazları

Farklı gereksinimlere cevap verebilmek için iki farklı alt vücut geliştirme cihaz serisi üretiyoruz.

 

 

Çift Fonksiyonlu Egzersiz

Çift Fonksiyonlu Egzersiz

S-Serisi çift fonksiyonlu egzersiz cihazlarımız, spor salonunuza mükemmel bir görünüm sunmanın yanı sıra, akıcı ve pürüzsüz hareketle kullanıcıya doğal egzersizi hissettir. Yerden tasarruf etmek isteyenler için idealdir.

 

 

Karın ve Vücut Merkezi Kas Geliştirme Cihazları

Farklı gereksinimlere cevap verebilmek için iki farklı karın, bel, sırt vücut geliştirme cihaz serisi üretiyoruz.

Icarian Line

Icarian Line Ürünleri

Pürüzsüz, Sağlam ve Akıcı Kullanım

Icarian® Strength Serimiz biomekaniğe verilen önem, konfor, kolay ayar sistemi ve tüm kullanıcılar için pürüzsüz hareket imkanı ile fark yaratmaktadır.

Fonksiyonel Antrenman Cihazları

Fonksiyonel Antrenman Cihazları

Icarian kas çalıştırma cihazları serisinde bulunan fonksiyonel antrenman cihazları, kullanıcılarınızın günlük yaşamlarında ve atletik aktivitelerinde kullanacakları gücü oluşturmalarına yardımcı olur.

 

 

Kullanıcı Tanımlı Hareketi Sağlayan Cihazlar

Kullanıcı Tanımlı Hareketi Sağlayan Cihazlar

Icarian® Strength Serimizin kullanıcı tanımlı cihazları, biomekaniğe verilen önem, konfor, kolay ayar sistemi ile fark yaratmaktadır. Çift bağımsız ağırlık sistemine sahip bu cihazları kullanan deneyimli kullanıcılar, gerçek izolateral egzersizin keyfini sürerler.

Plaka Takmalı Kas Geliştirme Cihazları

Icarian® Strength Serimizin plaka takmalı cihazları, biomekaniğe verilen önem, konfor, kolay ayar sistemi ile fark yaratmaktadır.

Sehpalar

Stabil, Fonksiyonel ve Dayanıklı

Icarian kas çalıştırma cihazları serisinde bulunan fonksiyonel antrenman cihazları, kullanıcılarınızın günlük yaşamlarında ve atletik aktivitelerinde kullanacakları gücü oluşturmalarına yardımcı olur.

Modüler ve Çoklu İstasyonlar

Çok yönlü ve her zaman etkileyici. Icarian modüler ve çoklu istasyonlar, minimum yer kaplayarak maksimum fitness seçenekleri sunacak şekilde tasarlanmışlardır.