Spalding'in Dev Basket Topu Ataşehir Yıldızları ile BuluştuAtaşehir Yıldızları Basket okulunun kapanış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Törende ilk sözü eski milli basketbolcu ve Ataşehir Yıldızları yöneticisi Burak Sezgin alırken yeni dönemde Spalding, 76'ers, yaz kampları projeleri konusunda velilere ve genç basketbolculara bilgiler verdi.

Sonrasında sözü Spalding Türkiye ülke Müdürü Erol Masa aldı ve Ataşehir Yıldızları Basket okulları ile ön protokol imzalandığını ve işini doğru yaptığına inandığımız alt yapıları destekleyerek Türkiye'de Basketbolun gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

Tören öncesinde basketbolcular NBA de kullanılan top atma makinası ile şut yarışması yaparken, dev Spalding basketbol topu da törene ayrı bir renk kattı.

spaldingin dev basket topu

Ataşehir Yıldızları Basket okulunun kapanış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Törende ilk sözü eski milli basketbolcu ve Ataşehir Yıldızları yöneticisi Burak Sezgin alırken yeni dönemde Spalding, 76'ers, yaz kampları projeleri konusunda velilere ve genç basketbolculara bilgiler verdi. Sonrasında sözü Spalding Türkiye ülke Müdürü Erol Masa aldı ve Ataşehir Yıldızları Basket okulları ile ön protokol imzalandığını ve işini doğru yaptığına inandığımız alt yapıları destekleyerek Türkiye'de Basketbolun gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirtti.