Polar

Polar

Kalbinizin sesini dinleyin...

Polar, tüm dünyada saygınlık kazanmış antrenörlerin, spor hekimlerinin ve kişisel spor eğitmenlerinin bir numaralı tercihidir.

Fitness Serisi

Fitness Serisi

Polar Fitness Serisi modelleri, egzersiz sırasında sizi hedefinize uygun nabız aralığında tutar ve harcadığınız kaloriyi en hassas şekilde ölçerek sizi motive eder.

Bisiklet Serisi

Bisiklet Serisi

Antrenman bilgisayarını el bileğine veya bisikletine takmak isteyen kondisyon bisikletçileri için.

Koşu ve MultiSport Serisi

Koşu ve MultiSport Serisi

En iyi olmanızı sağlayacak bir ürün arıyorsanız seçkin sporcular için tasarladığımız ürünlerimizi inceleyin.

Polar Cardio GX

Polar Cardio GX

PolarZone, üyelerinizin spor yapma heves ve heyecanlarını artırmak için öncelikle kalp atış hızı bölgelerinde egzersiz konusunda onları bilgilendirir. Üyeleriniz, spor konusunda yeni bir anlayışa sahip olurlar.

Takım Sistemleri

Takım Sistemleri

Polar Team², antrenman programınızın her detayını planlayarak, denetleyerek ve analiz ederek, eşsiz bir başarı yolunda kusursuz ortağınız olacaktır.

Fitness Serisi Aksesuarları

Fitness Serisi Aksesuarları

Antrenmanlarınızdan maksimum seviyede yararlanmak istiyorsanız Polar kalp atış hızı monitörünüz iyi bir başlangıç noktasıdır. Ayrıca performansınızı artırmak için daha bir çok aksesuar ekleyebilirsiniz. Aşağıya bakın ve antremanınız için en uygun olanı seçin.

Bisiklet Serisi Aksesuarları

Bisiklet Serisi Aksesuarları

Performansınızı artırmak için kullanabileceğiniz, bisiklet kullanma tekniğinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek, verimliliğinizi arttırabileceğiniz birçok aksesuar modelini görebilirsiniz.

Koşu ve MultiSport Serisi Aksesuarları

Koşu ve MultiSport Serisi Aksesuarları

Kalp atış hızı monitörünüze ekleyebileceğiniz hız, tempo, mesafe ve kadans bilgilerini görüp antrenman veriminizi arttırabileceğiniz aksesuar modellerimize göz atın.

Diğer AksesuralarDiğer Aksesuarlar

Antremanınızdan maksimum seviyede yararlanmak istiyorsanız Polar kalp atış hızı monitörünüz iyi bir başlangıç noktasıdır. Ayrıca performansınızı artırmak için daha birçok aksesuar ekleyebilirsiniz. Aşağıya bakın ve hangisinin antrenmanınız için en uygun olduğuna karar verin.

Sembol Açıklamaları

Sembol Açıklamaları

Polar ürünleri, ne kadar ve ne yoğunlukta antrenman yapacağınızı bilmenizi sağlayan ve daha kısa zamanda daha iyi sonuç alabileceğiniz performansı sergilemeniz için kullanabileceğiniz güvenilir bir rehberdir.