Sembol Açıklamaları

Sembol Açıklamaları

Sembol Açıklamaları

Polar ürünleri, ne kadar ve ne yoğunlukta antrenman yapacağınızı bilmenizi sağlayan ve daha kısa zamanda daha iyi sonuç alabileceğiniz performansı sergilemeniz için kullanabileceğiniz güvenilir bir rehberdir.

April PlanningAntrenmanınızı bilgisayar ortamında Polar ProTrainer 5 yazılımı ile önceden planlayın. Bu yazılım, sektördeki en gelişmiş dinamik antrenman ve planlama yazılımıdır. Detaylı bir antrenman programını kolaylıkla hazırlayıp, bu planı Polar kalp atış hızı monitörünüze transfer ediniz.

WeblinkWeblink yazılımı ile egzersiz bilgilerinizi Polar ürününüzden polarpersonaltrainer.com adresine aktarabilirsiniz. Bu sayede, egzersizleriniz için daha detaylı analizler yapabilir, daha geniş dosyalama imkanına sahip olabilirisiniz.

IR DataKızılötesi arabirim ile kalp atış hızı monitörü ve bilgisayar arasında iki yönlü veri iletişimi sağlanabilir. Özel Polar yazılımı ile bu veriler analiz edilebilir.

AltimeterYükseklik bilgilerini gösterme ve kaydetme özelliği. Polar AXN Outdoor egzersiz bilgisayarları ayrıca yüksekliğin gösterdiği grafiksel eğilimi ve sizin dikey ilerlemenizi de gösterir.

Speed & DistanceSaatte kaç km hızla koştuğunuzu, toplam mesafeyi ve temponuzu %99 hassasiyetle ölçer.

Running IndexKoşu sırasında ölçülen hız ve kalp atış hızı verilerine dayalı bir fonksiyondur. Koşucunun aerobik kapasitesi ve koşu performansı değerlendirilir. Koşu verimliliğinizdeki artış, daha az çaba ile daha fazla performans gösterdiğinizi işaret eder.

Auto LapKalp atış hızı monitörünüzü mesafeye ya da süreye göre otomatik olarak tur alması için programlayabilirsiniz.

(Örneğin: Her 1 km ya da her 15 dakikada bir tur.)

EfficiencySürüş verimliliğinizi değerlendirir. Sürüş verimliliğinizdeki artış, daha az çaba ile daha fazla performans gösterdiğinizi işaret eder.

InclineYokuş yukarı ya da aşağı giderken diklik derecesi % olarak ölçülür ve eğim hesaplanır. Yükseklik bilgisinden alınan bu numerolojik bilgi, pedal çevirme eforunuzu görmeniz açısından yararlıdır.

Wireless SensorsKablosuz hız ve kadans sensörleri ile güvenli ölçümler yapar. Bisikletinize kolayca takabileceğiniz, aerodinamik tasarıma sahiptir.