Body Solid

Body Solid

Body Solid

Body Solid yüksek kalitede fitness malzemeleri üreten lider firmadır. Body Solid makinaları her boy ve ağırlıktaki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilecek yapıda dizayn edilmektedir. 20 seneyi aşkın bir sürede müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef seçen Body Solid, satış sonrası teknik servisi ile her zaman ve her yerde müşterilerine hizmet vermeye hazırdır. Body Solid firmasının ana hedefi, her koşulda müşteri tatmini ve memnuniyetini sağlamaktır.

Body Solid Pro Dual Line

Pro Dual Line

Body solid Pro-Dual profesyonel ürünler serisini bu sektörde çift fonksiyonlu ve dizayn yönünden kuvvetli ekipman talebini karşılamak için geliştirmiştir. Bu seri oteller, itfaiye istasyonları, iş merkezleri, siteler ve rezidans şeklindeki konutlar için aranılan ekipmanlardır.

Body Solid ProClub Line

Pro Club Line

Body solid, ProClub türü cihazları, dünya genelinde binlerce müşterisinin kaliteli cihazları uygun fiyatlara almak için olan yoğun isteklerine karşılık olarak tasarlamıştır. Aşırı detaya kaçmayan dizaynı ve kolaylıkla ayarlanabilen yapısı sayesinde bütün seviyelerdeki fitness meraklıları rahat bir şekilde egzersiz yapabilir.

Body Solid

Body Solid

Temel vücut geliştirme egzersizlerinin tamamının yapılabildiği, az yer kaplayan, eklenecek parçalara göre aynı anda üç kişinin egzersiz yapabileceği ağırlık çalışma merkezleri bulunmaktadır.