Haberler

stott_pilates.png

 

Merrithew Kasım 2018 Kampanyası

Merrithew Stability Chair vedeğiştirilebilir parçalarda (yay, ayar mekanizması v.s.) %25 ek indirim sunmaktadır. Bu avantajlı kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Siparişinizi vermek ve bu avantajtan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin.

0212 259 70 57 

Spalding TürkiyeSpalding Türkiye ile CBL kurumsal basketbol ligi arasında 2018-2019 sezonu için sponsorluk anlaşması Spalding Türkiye merkez ofisinde düzenlenen törenle imzalandı.

Spalding'in Dev Basket Topu Ataşehir Yıldızları ile BuluştuAtaşehir Yıldızları Basket okulunun kapanış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Törende ilk sözü eski milli basketbolcu ve Ataşehir Yıldızları yöneticisi Burak Sezgin alırken yeni dönemde Spalding, 76'ers, yaz kampları projeleri konusunda velilere ve genç basketbolculara bilgiler verdi.

Wilson World Demo Tour Bursa

Wilson World Demo Tour Bursa

Wilson World Demo Tour kapsamında Türkiye'de ilk kez gerçekleşen "Junior Scouting-Genç Yetenek Avcısı" demo organizasyonu Wilson Cup 9-10-12-14 Yaş Takımlar Şampiyonası, toplam 57 ekibin ve 680 tenisçinin katılımıyla Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nde başladı. İki etaplı organizasyonun ilk etabı 27-28 Mayıs, ikinci etabı ise 3-4 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

Stott Pilates

Merrithew İle Avantajlı Fiyat Kampanyasından Yararlanın.

Merrithew Stability Chair ve ayrıca değiştirilebilir parçalarda aynı anda %25 ek indirim sunmaktadır. Bu avantajlı kampanya 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak. Siparişinizi vermek ve bu avantajtan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin./ 0212 259 70 57

Spalding Gelişim Ligi U12

Spalding Gelişim Ligi U12 Şampiyonu Galatasaray!

Spalding Gelişim Ligi U12 kategorisi final maçında Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'nin uzun süre önde götürdüğü ve çok çekişmeli geçen maçı Galatasaray takımı son dakikalarda çevirmeyi başardı.

Finspor Academy

14 Eylül 17 Eylül tarihleri arasında Tüyap 1243 no'lu standa sizlerle olacak olan Finspor Academy ve eğitim programı hakkındaki detaylı için...

Euroleague Final Four Fan Zone Marmara Forum'da kuruldu.

İstanbul heyecanla 19-21 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Euroleague Final Four organizasyonuna hazırlanan, Euroleague resmi sitesinnden organizasyonun taraftar alanın (Fan Zone) Marmara Forum Alışveriş merkezine Finspor teknik servisimiz Spalding markası ile 10 adet pota kurdu.Fan Zone'da basketbol severleri özel oyunlar ve sergiler hazırlandı. Spalding potalarımız ile Smaç ve üçlük yarışmalar düzenlenerek, ünlü isimlerle söyleşiler, konserler, DJ performansları gerçekleşti.

Master Trainer Canan Tekinel ile Stott Pilates Intensive Matwork Sertifika Programı başladı.

NBA-FANZONE

Michael Jordan, Larry Bird, Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar, Kobe Bryant, Shaquille O’Neal, LeBron James, Stephen Curry, Russell Westbrook, Kevin Durant gibi süper starların formaları, objeleri ve hikayeleri NBA Fan Zone Sergisi’nde İstanbullularla buluşuyor…