NordicTrack

Nordictrack

Yüksek Spor Teknolojisi

Sonuç veren,etkili fitnessekipmanları üreten NordicTrack'in yüksek teknolojili ürünleri, spor keyfini evinize getiriyor. Kusursuz tasarımlar, evde egzersiz yapmak için en ideal seçimleri oluşturuyor. Ürünlerin yenilikçi ve teknolojik olması, daha kullanıcı dostu ve pratik olmalarını sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesindeki ürünlerinin çoğunda var olan Spacesaver özelliği, ürünlerin katlanarak geniş yer kaplamamasına ve böylece küçük alanlar için bile uygun olmasına imkan veriyor.

NordicTrack'in kullanıcılarına sunduğu fitness ekipmanları, değişik kas gruplarının çalıştırılmasını ve kolayca forma girmesini sağlamaktadır.

 

 

Nordictrack E11.5 Eliptik Bisiklet

Nordictrack E11.5 Eliptik Bisiklet
ABD merkezli dünyaca ünlü fitness ekipmanları markası Nordictrack'ın yeni ürünü E11.5 eliptik bisikelt modeli zarif tasarımı, kullanışlı göstergesi, ergonomik yapısı sayesinde egzersiz performansınızı keyifli hale getirecek. Kalitesine oranla fiyatının uygunluğu, eliptik bisiklet modelleri arasında öne çıkmasını sağlamaktadır.

Nordictrack C300 iFit Uyumlu Geniş Zeminli Koşu Bandı

Nordictrack C300 iFit Uyumlu Geniş Zeminli Koşu Bandı
Bu koşu bandı kapalı alanda spor yapmak isteyen koşucular için en ideal koşu bantlarından bir tanesidir. Bu cihazın en önemli özelliklerinden bir tanesi 51 x 152 cm'lik uzun ve geniş bir bant özelliğine sahip olmasıdır, böylece koşarken çok daha geniş bir alanda koşmuş olursunuz . Cihaz 2.75 beygir gücüne sahip bir motora sahiptir ve böylece daha rahat bir şekilde egzersiz yapabilirsiniz. Flex Select ayarlanabilir zemin sistemi sayesinde daha sert veya daha yumuşak bir yüzeyde egzersiz yapma avantajınız olur.

Nordictrack C200 Geniş Yürüme Alanlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı

Nordictrack C200 Geniş Yürüme Alanlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı
Bu koşu bandı kapalı alanda spor yapmak isteyen koşucular için en ideal koşu bantlarından bir tanesidir. Bu cihazın en önemli özelliklerinden bir tanesi 51 x 140 cm'lik uzun ve geniş bir bant özelliğine sahip olmasıdır, böylece koşarken çok daha geniş bir alanda koşmuş olursunuz . Cihaz 2.75 beygir gücüne sahip bir motora sahiptir ve böylece daha rahat bir şekilde egzersiz yapabilirsiniz.

Nordictrack RX800 Kondisyon Küreği

Nordictrack RX800 Kondisyon Küreği
Ekran açısı kullanıcının boyutuna göre ayarlanarak uygun görüş sağlanır.  Patentli Space Saver® sistemi ile katlanıp size yer tasarrufu sağlar.  Normalden daha büyük ayak platformları sayesinde her boyutta kullanıcı güvenli ve konforlu bir şekilde egzersiz yapabilir. Ayrıca naylon kayış ve pürüzlü ayak tabanı sayesinde iyi tutuş sağlar.