Precor Kardiyo Ürünleri

Precor Kardiyo Ürünleri

Kardiyo Aletlerinde Dünya Lideri

Kardiyo aletleriyle dünya çapında başarı elde etmiş Precor, yenilikçi ve çekici tasarımlarıyla sektörde sağlam bir yere sahiptir.

Farklı özelliklere sahip koşu bantları, bisikletler, stepper'lar ve eşsiz EFX Crosstrainer'lar, kullanıcılarına rakipsiz bir kardiyo çalışma deneyimi yaşatmaktadırlar.

Koşu Bandı

Stabil, Daha Doğal Adımlar

Precor koşu bantları, baskıyı mükemmel bir şekilde absorbe ederek, doğal koşu hissini verir ve keyifli bir antrenman sağlar.  İdeal esneme seviyesi ile stabiliteyi kombine eden Precor'un patentli sistemi, sarsıntıyı olabilecek en düşük seviyeye indirir.

Preva

Ağ Tabanlı Fitness’a Hoşgeldiniz.

Teknoloji, yaşamlarımızı önemli ölçüde değiştirerek, günlük ev ve iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Eğlence, eğitim ve hatta iletişim anlayışımızı değiştiren teknoloji, şimdi hayatımıza bambaşka bir kavram getiriyor; Ağ Tabanlı Fitness.

Peki, Ağ Tabanlı Fitness nedir?

Ağ tabanlı fitness, kullanıcılarını form tutma yolundaki hedeflerine ulaşmalarında destekleyen, gerekli materyal ve deneyimle egzersizlerine güç katmayı amaçlayan bir sistemdir. Bunun yanı sıra ağ tabanlı fitness sistemi, tesis yöneticileri için de gelir arttırmak, mevcut müşteri sayısının korumak, arttırmak ve kardiyo ekipman yönetimi sağlamak konularında yardımcı olur.

Precor PrevaTMBu güçlü sistem, ağ tabanlı fitness alanının lideri Preva ile egzersiz yapma anlayışınızı ve işletme geliştirme sisteminizi sonsuza dek değiştirmeye geliyor.

880 serisinde mevcut olan Preva ağ tabanlı fitness sistemi ile hem egzersiz yapanlara, hem de tesis sahiplerine geniş olanaklar sunuluyor. Preva, kullanıcıların form tutma hedeflerine ulaşmasını ve geliştirmesini hedefler. Egzersizlerini kişisel deneyim odaklı destekleyerek, hem mevcut üyelerinizin bağlılığını kazanın hem de yeni üyelerin dikkatini çekin.

AMT

Dizlere Baskı Yapmayan, Kullanıcı Tanımlı Egzersiz

AMT® kısa adımlardan uzun adımlara, yürüyüşten koşuya, tırmanmadan ileriye hamle hareketine geçişe imkan tanır. Kullanıcılar, kolaylıkla ve istedikleri zamanda bir egzersizden diğerine doğal hareketleriyle geçebilirler.

Eliptik Cihazı Ürünleri

Daha Etkili Kardiyo Egzersizi

Her EFX cihazı, doğal ve dizlere baskı yapmayan egzersizi kullanıcılarına sunar. Bu sayede, kullanıcılar daha uzun ve daha zor egzersizleri yapma imkanına sahip olurlar. Sadece Precor'da bulunan, özel CrossRamp® teknolojisi ile rampa açısını değiştirerek farklı kas gruplarını etkin olarak çalıştırmak mümkündür.

Yatay Bisiklet Ürünleri

Kullanıcılarınız İçin Konforlu Bir Sürüş

Precor yatay bisikletlerinde, konforu ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran yeni teknolojiler kullanılmıştır. Ayrıca, Precor bisikletlerin, mükemmel ergonomik tasarımları doğru duruşu destekler.

Dikey Bisiklet

Kullanıcılarınız İçin Konforlu Bir Sürüş

Precor dikey bisikletlerde, konforu ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran yeni teknolojiler kullanılmıştır. Ayrıca Precor bisikletlerin mükemmel ergonomik tasarımları doğru duruşu destekler.

Stepper

Doğal Hareket

Ergonomik olarak tasarlanmış Precor Climber (Tırmanma Aleti), doğru bir duruş ve tırmanma tekniğinine sahip olmaya yardımcı olmaktadır. Egzersizin akıcı ve konforlu bir şekilde yapılmasını garantiler. EFX serisi ile aynı jeneratörü kullanan Precor Climber, kullanıcılarına sessiz ve pürüzsüz egzersiz yapma imkanı sunar.

Team Bike

Indoor Cycling Spinner® Bikes by Precor

These bikes feature the reliability, durability, and customer support you expect from Precor, backed by more than 20 years of industry insights, education and programming from Spinning®. All models feature the heavy perimeter-weighted flywheel for the iconic Spinner feel, Morse taper pedals, numerous adjustments, and a choice of steal or aluminum frames. Our latest model, the Spinner® Chrono™ Power bike features magnetic resistance, direct power measurement and an ultra-bright color LCD console. Spinner bikes are designed to improve and personalize the ride and longevity of every bike you purchase. Give your exercisers the riding experience they’ve always dreamed of.

Stretch

Vücudunuza iyi bakın...

Amacınız karın egzersizlerine odaklanmak, esnekliğinizi artırmak veya incinme ihtimalini önlemek olabilir. Amacınız hangisi olursa olsun, size her gününüzü sağlıklı yaşamanıza yardımcı olmak için Stretch Trainer™ cihazını öneriyoruz.