Sponsorluk

Finspor, Polar ile Şanlıurfa Koşusu'nda yer aldı!

Finspor, kalp atış hızını gösteren, tasarım ödüllü markası Polar ile 20 Kasım 2011 tarihinde, Yarış Takvimi tarafından organize edilen Şanlıurfa koşusunda sponsor olarak yer aldı.

Finspor, Mikasa markası ile Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi Sponsoru

Dünya markalarını Türk sporseverleriyle tanıştıran Finspor, 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli top üretimi gerçekleştiren Mikasa markası ile Türkiye Voleybol Federasyonu resmi sponsorluğunu yapmaktadır. Türkiye Voleybol liglerindeki müsabakaların resmi topu olan Mikasa 2002 ve 2006 Dünya Şampiyonaları ve 2004 Olimpiyatlarının da FIVB tarafından onaylanmış resmi voleybol müsabaka topudur.

gelisim-ligi.jpg

 

2014-2015 sezonunda basketbolu hayatının bir parçası yapan gençlere İstanbul Gelişim Ligi’nde destek Finspor'dan!

 

 

 

 

 

trx_gorsel.jpg

Amerika'nın en yeni ve verimli profesyonel egzersiz sistemi TRX Suspension Training'in ikinci eğitimi, Finspor sponsorluğunda Mayadrom Sports Center'da gerçekleşti.

Finspor, Spalding markası ile Junior League Sponsoru!Bilinçli spor yapan sağlıklı bireylerin olduğu bir toplum vizyonuna sahip Finspor, 2003 yılından bu yana MVP Sportif Organizasyonlar tarafından 12 yaş altı (Minikler) kategorisinde düzenlenen Junior League müsabakalarında Spalding markası ile organizasyonun top sponsorluğunu yapmaktadır.