Experience StrengthTM Discovery Line

Experience StrengthTM Discovery Line

Experience StrengthTM Discovery Serisi

Üstün Tasarım, Güçlü ve Dayanıklı Çözüm

Artık fitness yapanların çoğu, genel rutinleri içine kas çalıştırma antrenmanlarını da katıyor. Kardiyo ekipmanlarımızda olduğu gibi kas geliştirme cihazlarımızda da ergonomik ve yumuşak hareketlere odaklanıyor ve mutlaka herkese uyacak bir seçenek sunuyoruz.

Selectorised Kas Çalıştırma Cihazları

Selectorised Kas Çalıştırma Cihazları

Discovery Serisi'nde yer alan Selectorised cihazlar, tesisinizin tam ihtiyacını karşılamasının yanı sıra başlangıç veya ileri seviyedeki tüm sporseverlerin de  ilgisini çekecek özelliklerde üretilmiştir. Çağdaş dizaynı, Precor kardiyo  cihazlarını tamamlamak ve optimal performans ile dayanıklılık sunmak  üzere tasarlanmıştır.

Discovery Selectorised Serisi'nin sunduğu başlıca özellikler:

Görünüm - Yeni düşük profilli kule yüksekliği ve şeffaf kapakları ile tesiste bulunan herkese açık ve davetkar bir ortam oluşturur.

Dayanıklılık - Zaman içinde veya ağır yük faktörleri yüzünden eğilip bükülmeyecek veya gıcırdamayacak şekilde üretilen cihazlar, 11 gauge çelik ve tamamen kaynaklanmış kutulu çerçevesiyle kaya sağlamlığındadır.

Hassas Ayarlar - Endüstriyel gaz destekli koltuk ayarı, kauçuk kolları, seçme pimi ve kilo eklentisi ile yüksek estetiğe ve dayanıklılığa sahip temas noktaları vardır.

Kullanım Kolaylığı - Bilgilendirici ve eğitici videolar içeren QR kodlu görsel eğitici kartlar, tüm kullanıcılar için başlamayı kolay hale getirir.

 

 

Plaka Takma Kas Çalıştırma Cihazları

Palaka Takma Kas Çalıştırma Cihazları

Discovery Plaka Yüklemeli Seri, bir kas çalıştırma serisinden beklenen tüm fonksiyonel performans elemanlarını bir araya getirir. Precor, seçkin kalitesinin göstergesi olan tasarımı dikkatli detaylar ile birleştirir.Sonuç hem ilk kez kullananlar hem de tecrübeli sporcular için olağanüstü bir deneyimdir.

Discovery Plaka Yüklemeli Seri'nin anahtar özellikleri:

Biyomekanik mükemmellik - Yapılan direnç egzersizinin yörüngesi, vücudun doğal hareketlerine uyumludur

Egzersizi geliştiren tasarım - Birleşen/ayrılan hareket yolları daha geniş bir hareket aralığı ve kas güçlendirme sağlarken, bağımsız kol direnci daha yüksek denge ve daha fazla karın kası gücüne ihtiyaç duyar.

Uzun ömürlülük - En zorlu ticari fitness ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir.

Made for everyone - Geniş bir kullanıcı yelpazesine uyum sağlamak için tasarlanan seri; kolay ağırlık yükleme, düşük başlangıç ağırlığı ve  geniş plaka depolama gibi özellikler içerir.